Over ons

Maak kennis met ons creatieve team

Beatrijs Van Hoof - Panton

Beatrijs Van Hoof

Industrial designer
beatrijs.vanhoof@panton.nl
Jasper Brands-Panton

Jasper Brands

Creative director
jasper.brands@panton.nl
Ingeborg Griffioen-Panton

Ingeborg Griffioen

Founder/owner
ingeborg.griffioen@panton.nl
Thamar Verhaar-Panton

Thamar Verhaar

Senior industrial design engineer
thamar.verhaar@panton.nl
Magali Zevallos - Panton

Magali Zevallos

Finance
magali.zevallos@panton.nl
Mario de Zeeuw - Panton

Mario de Zeeuw

Managing director
mario.dezeeuw@panton.nl
Jochem Wilson - Panton

Jochem Wilson

Senior interaction designer
jochem.wilson@panton.nl
Joris Swaak - Panton

Joris Swaak

Senior industrial designer
joris.swaak@panton.nl
Marlien de Wit - Panton

Marlien de Wit

Interaction designer
marlien.dewit@panton.nl
Céline Joosten - Panton

Céline Joosten

Senior industrial design engineer
celine.joosten@panton.nl
Ben Bokkers - Panton

Ben Bokkers

Industrial design engineer
ben.bokkers@panton.nl
Juliëtte Gerards - Panton

Juliëtte Gerards

Graphic & interaction designer
juliette.gerards@panton.nl

Werken bij Panton

Momenteel hebben we de volgende vacature:

Projectleider/ accountmanager interaction design

We zoeken een nieuwe collega, met een passie voor zorg en ICT, die ontwikkeltrajecten van eerste idee tot realisatie in goede banen leidt en langdurige relaties opbouwt met nieuwe en bestaande klanten. Interesse? Lees meer in de vacatureomschrijving!

Stage lopen

We hebben altijd plek voor gemotiveerde en getalenteerde stagiaires die willen meelopen in onze ontwerpstudio. Interesse? Stuur een motivatie met portfolio naar:

stage@panton.nl

Afstuderen

Wil je afstuderen met een innovatief project in de gezondheidszorg en zoek je professionele ontwerpbegeleiding? Wij komen graag in contact met je. We nemen enkel aanvragen met concreet projectvoorstel in behandeling.

stage@panton.nl

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Aanmelden