Over ons

Maak kennis met ons creatieve team

Juliëtte Gerards - Panton

Juliëtte Gerards

Graphic & interaction designer
juliette.gerards@panton.nl
Magali Zevallos - Panton

Magali Zevallos

Finance
magali.zevallos@panton.nl
Jochem Wilson - Panton

Jochem Wilson

Senior interaction designer
jochem.wilson@panton.nl
Céline Joosten - Panton

Céline Joosten

Senior industrial design engineer
celine.joosten@panton.nl
Ben Bokkers - Panton

Ben Bokkers

Industrial design engineer
ben.bokkers@panton.nl
Jasper Brands-Panton

Jasper Brands

Creative director
jasper.brands@panton.nl
Beatrijs Van Hoof - Panton

Beatrijs Van Hoof

Industrial designer
beatrijs.vanhoof@panton.nl
Thamar Verhaar-Panton

Thamar Verhaar

Senior industrial design engineer
thamar.verhaar@panton.nl
Marlien de Wit - Panton

Marlien de Wit

Interaction designer
marlien.dewit@panton.nl
Mario de Zeeuw - Panton

Mario de Zeeuw

Managing director
mario.dezeeuw@panton.nl
Joris Swaak - Panton

Joris Swaak

Senior industrial designer
joris.swaak@panton.nl
Ingeborg Griffioen-Panton

Ingeborg Griffioen

Founder/owner
ingeborg.griffioen@panton.nl

Vacature

Momenteel hebben we de volgende vacature:

New business developer interaction design gezocht.

We zoeken een gedreven new business developer die het vakgebied interaction design voor de zorg bij Panton gaat uitbreiden. Je zet samen met onze lead interaction designer de lijnen uit voor new business development en bent verantwoordelijk voor het exploreren van kansen in de markt en het verwerven van opdrachten voor onze ontwerpstudio.

Interesse? Lees meer in de vacatureomschrijving!

Stage lopen

We hebben altijd plek voor gemotiveerde en getalenteerde stagiaires die willen meelopen in onze ontwerpstudio. Interesse? Stuur een motivatie met portfolio naar:

stage@panton.nl

Afstuderen

Wil je afstuderen met een innovatief project in de gezondheidszorg en zoek je professionele ontwerpbegeleiding? Wij komen graag in contact met je. We nemen enkel aanvragen met concreet projectvoorstel in behandeling.

stage@panton.nl

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Aanmelden