Geerlinde van DIjk - Panton

Geerlinde van Dijk

Researcher
geerlinde.vandijk@panton.nl
Beatrijs Van Hoof - Panton

Beatrijs Van Hoof

Industrial designer
beatrijs.vanhoof@panton.nl
Ingeborg Griffioen-Panton

Ingeborg Griffioen

Founder/owner
ingeborg.griffioen@panton.nl
Thamar Verhaar-Panton

Thamar Verhaar

Senior industrial design engineer
thamar.verhaar@panton.nl
Ben Bokkers - Panton

Ben Bokkers

Industrial design engineer
ben.bokkers@panton.nl
Juliëtte Gerards - Panton

Juliëtte Gerards

Graphic & interaction designer
juliette.gerards@panton.nl
Marlien de Wit - Panton

Marlien de Wit

Interaction designer
marlien.dewit@panton.nl
Joris Swaak - Panton

Joris Swaak

Senior industrial designer
joris.swaak@panton.nl

Leonne Kaldenbach

Strategic co-creator
leonne.kaldenbach@panton.nl
Céline Joosten - Panton

Céline Joosten

Senior industrial design engineer
celine.joosten@panton.nl
Jasper Brands-Panton

Jasper Brands

Creative director
jasper.brands@panton.nl

Lana Scholtz

Industrial design engineer
lana.scholtz@panton.nl
Jochem Wilson - Panton

Jochem Wilson

Senior interaction designer
jochem.wilson@panton.nl
Mario de Zeeuw - Panton

Mario de Zeeuw

Managing director
mario.dezeeuw@panton.nl

Stages en vacatures

Heb je interesse in onze stages en vacatures?

Bekijk de mogelijkheden

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Aanmelden